Novinky
POZOR AKCE!!!

Ke každé nádrži na vodu, jímce a  vodoměrné šachtě získáte ZDARMA pochozí poklop v hodnotě 1 210,- Kč!!

více
NOVINKA!! NÁDRŽ s ČERPADLEM uvnitř nádrže !

Výhodná sestava 3v1 je složená z nádrže na dešťovou vodu, čerpadla včetně příslušenství a filtrace před nádrž. Pouze si napojíte zahradní hadici na coulový závit a můžete vodu z nádrže začít čerpat. Čerpadlo umístěné...

více
Potřebujete RYCHLÝ TERMÍN DODÁNÍ?

Pokud je to v našich možnostech - rádi Vám vyhovíme!! ZEPTEJTE SE!!   Některé výrobky máme skladem. Některé výrobky Vám vyrobíme do 48 hodin! (vlastní odběr) Některé výrobky Vám dodáme do týdne! (naše doprava zdarma...

více
DOTACE DEŠŤOVKA - odborný posudek

Chcete si pořídit nádrž na dešťovou vodu? Chcete získat na nádrž příspěvek od státu? AKCE DOTACE „DEŠŤOVKA“ POKRAČUJE!! NOVĚ Vám pomůžeme zajistit posudek pro dotaci „DEŠŤOVKA“ !!! 1) ZDARMA se dozvíte, jestli vůbec na...

více

Chcete ušetřit za vodu? Poradíme vám.

Úvod BlogChcete ušetřit za vodu? Poradíme vám.

Jak ušetřit za vodu? 

Až polovina českých domácností neumí šetřit s vodou a energiemi. Patříte mezi ně? Poradíme vám několik zlepšováků, díky kterým nemusíte zbytečně vyhazovat peníze oknem.

Když protéká záchod a kapou kohoutky

K největším únikům vody dochází tradičně z protékajícího záchodu. Za den to může být až několik desítek litrů vody. Češi stále patří mezi státy, které splachují pitnou vodou. Dochází tak nejenom k vyhazování peněz, ale také k plýtvání cenným zdrojem. Protékající záchod nebo kapající kohoutky dokážou napáchat pořádnou neplechu. Majitelé domů/bytů často řešení problému odkládají, přitom leckdy stačí pouze vyměnit těsnění, nádržku nebo kohoutek. Malá investice tak ve finále pomůže ušetřit hodně peněz. Protékající záchod vás ročně může vyjít až na 3000 Kč.

Tipy a triky, kterými snížíte spotřebu vody

Denní spotřeba vody na jednoho člověka se pohybuje kolem 90 litrů. Pražané spotřebují dokonce až 125 litrů na osobu.


• Řešením může být například sprcha místo vany. Ve vaně spotřebujete přes 100 litrů vody. Na sprchování pak průměrnému člověku stačí kolem 40 litrů vody.
• Pokud si namontujete pákové baterie, opět snížíte spotřebu na minimum.
• Jak si ještě můžete pomoci? Stačí, pokud během čistění zubů nebo po namydlení vodu vypnete.
• Do kuchyně si pořiďte myčku, která sníží spotřebu až na polovinu. Pokud myčku z jakéhokoli důvodu nechcete, myjte nádobí alespoň v napuštěném dřezu.
• Nejlepším řešením, jak ušetřit peníze za vodu, je ale využívání užitkové/dešťové vody. Nádrž, ve které budete moci vodu skladovat pořídíte na stránkách nasejimky.cz. V domácnosti dešťovkou umyjete nádobí, vyperete s ní, vysprchujete se nebo spláchnete záchod.

S kvalitní nádrží vám peníze neuplavou

Pokud máte zahradu, bude se vám nádrž na dešťovou vodu hodit dvojnásob. Dešťová voda je spádem vedená až pod zem, kde se skladuje v polypropylenové nádrži. Temné a chladné prostředí kvalitní nádrže vám zaručí, že se voda nebude kazit jako v případě, že odtéká z okapu přímo do sudu. V nadzemním sudu totiž na vodu působí sluneční záření a mohou jí znečistit uhynulí živočichové a hmyz. Podzemní nádrž na dešťovou vodu je oproti tomu velmi diskrétní, a přitom maximálně efektivní a praktická. Vodu z nádrže využijete kromě domácnosti na zalévání zahrady, mytí automobilu nebo na napouštění bazénu během sezóny. Ročně tak ušetříte několik tisíc korun za pitnou vodu, která je v těchto případech naprosto zbytečná.

 

Kam po přečtení článku?

Přečtete si další zajímavé články:

Nebo se podívejte na naše produkty:

Copyright 2015 - 2021 © www.nasejimky.cz